Vojenské Rozhledy

Czech Military Review

Fulltext search in archive



« advanced mode »

 previous    ...   16   17   18   19   20  21   22   23   24   25   ...    next 

Results 571 to 600 of 1695:

Informatizace a rizeni zdroju v rezortu obrany

Ing. Václav Svoboda

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1999, Vol. VIII. (XL.): 94-105

Prinos novych clenu NATO: Obraz Polska

PhDr. Milada Hanáková, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1999, Vol. VIII. (XL.): 132-139

Environmentalni bezpecnost - soucast bezpecnosti statuEnvironmentalni bezpecnost - soucast bezpecnosti statu

Plk. doc. Ing. Aleš Komár, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1999, Vol. VIII. (XL.): 146-153

Geopolitika rozsirovani Severoatlanticke aliance

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1999, Vol. VIII. (XL.): 157-164

Dlouha cesta ke komplexnimu rizeni
kvalityv rezortu obrany - II

Nadporučík Ing. Roman Komárek

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1999, Vol. VIII. (XL.): 29-37

Administrativni oblast standardizace

Plukovník gšt. Ing. Josef VeseIý

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1999, Vol. VIII. (XL.): 38-42

Inspirace k hospodarnosti - FRONT LINE
FIRST

Ing. Václav Svoboda

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1999, Vol. VIII. (XL.): 43-51

Analyza ukolu v rozhodovacim procesu
armad NATO

Podplukovník Ing. Milan Hanousek

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1999, Vol. VIII. (XL.): 59-67

Zavislosti personalnich a financnich predikci

Doc. PhDr. Felix Černoch, CSc., Ing. Karel Hekš

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1999, Vol. VIII. (XL.): 73-77

Bezpecnostni politika Slovenska:
vychodiska a perspektivy

Ing. Vladimír Leška

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1999, Vol. VIII. (XL.): 110-117

Logisticka podpora armadniho sboru

Plukovník Ing. Karel Janiček, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1994, Vol. III. (XXXV.): 109-114

Zkusenosti Armady CR v oblasti spolecnych cviceni a mirovy operaci

Pplk. Dr. Lubomír Žumár

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 18-24

Standardizace v rezortu ministerstva obrany

Plk. gšt. Ing. Josef Veselý

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 33-38

Nova koncepce ozbrojenych sil budoucnosti

Plk. Ing. František Valach, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 50-61

Jaky je letecky personal ACR 1998?

Kpt. Dr. Štefan Sarvaš

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 94-100

Ceka nas valka civilizaci, nebo jaderna katastrofa?

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 136-142

Zmenene bezpecnostni priority pro 21. stoleti

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 143-147

Pristup ACR k integraci CIS do systemu NATO

plk. Ing. Jiří Volín

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 3/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 26-31

Plneni cilu programu obranneho vyzkumu

Ing. Ladislav Klíma, CSc.,, plk. Ing. Karel Eminger

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 3/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 57-63

Organizace NATO pro vedu, obranny vyzkum a technologie

Ing. Josef Janošec, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 3/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 64-71

Tema dne: Vztahy NATO a Ruska

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 3/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 117-120

Operace stabilizacnich sil SFOR na uzemi Bosny a Hercegoviny a priprava pokracujici mirove mise

Pplk. Dr. Lubomír Žumár

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 20-27

Operace pozemniho vojska USA v duchu noveho polniho radu FM 100-5

Pplk. Ing. Milan Hanousek

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 62-74

Globalni bezpecnost - optimalizace mezinarodnich vztahu

Ing. Jaroslav Kočí, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 2/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 107-115

Prisel cas rozhodnuti a cinu

Plk. Ing. Zdeněk Brousil

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 3-8

Dusledky madridskeho summitu ve vojenske oblasti

Ing. Josef Janošec, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 1/1998, Vol. VII. (XXXIX.): 9-18

Statni podpora specialniho vedeckotechnickeho rozvoje

Plukovník Ing. Bohuslav Kastl,, plukovník Pavel Dittrich

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 5/1993, Vol. II. (XXXIV.): 41-42

Priprava na vstup do Aliance

Plk. Ing. Zdeněk Brousil

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1997, Vol. VI. (XXXVIII.): 12-19

Konflikty nizke intenzity

Plk. Ing. František Valach, CSc.

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1997, Vol. VI. (XXXVIII.): 49-57

Souhrnna metodika urceni protivnika a hodnoceni jeho nebezpecnost

V. J. Bogdanovič, V. V. Trocko

Vojenské rozhledy / Czech Military Review Nr. 4/1997, Vol. VI. (XXXVIII.): 75-80

 previous    ...   16   17   18   19   20  21   22   23   24   25   ...    next